среда, 28. јули 2021. Вести денес: 138
home Познати

Премиер лигата лудува по неа: Двајца фудбалери од Јунајтед и нудеа секс во тројка, но таа раскажа за досадниот секс со овој фудбалер

Премиер лигата лудува по неа: Двајца фудбалери од Јунајтед и нудеа секс во тројка, но таа раскажа за досадниот секс со овој фудбалер

Кога ќе го чуете името на старлетата Еглантин Флоре Агилар веднаш поврзете ја со некаков вид на скандал поврзан со Премиер лигата, бидејќи оваа сексапилна Французинка која во меѓувреме се пренасочи во модниот свет беше љубовница на Ешли Кол, а во својот тефтер ги има запишано и имињата на Маруан Феланиј и Марио Болотели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by EFA (@efa_af) on

Исто така не е тајна дека двајца фудбалери на Манчестер Јунајтед и нудеа секс во тројка, а откако ги одби имаше секс со фудбалерот на Арсенал Џон Вилок.

Но, сепак таа не била задоволна од сето тоа, па се одлучи да изнесе детали во јавноста.

 

View this post on Instagram

 

From bikini to fur ??❄️

A post shared by EFA (@efa_af) on

-Изгледаше многу незрел и сакаше да ме импресионира глумејќи возрасно момче. Во еден момент ми прати порака на Инстаграм, а веќе следниот купи карти за во Лондон. Неговиот разговор беше многу досаден, најверојатно бидејќи е млад. Сексот исто така беше чуден. Сакаше да испроба различни пози во најкраток временски период, не уживав, вели Агилар.

И додека фудбалскиот свет очекува нова сочна секс приказна на старлетата, погледнете ги нејзините провокативни фотографии на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

I gave you my all, you was my dawg

A post shared by EFA (@efa_af) on

 

View this post on Instagram

 

Lookin’ like a right swipe on Tinder ❕

A post shared by EFA (@efa_af) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by EFA (@efa_af) on

Коронавирус