четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Преку ноќ се промени: Девојката на Роналдо ја смени бојата на коса, фановите се двоумат, а за фудбалерот таа е најсекси (ФОТО)

Преку ноќ се промени: Девојката на Роналдо ја смени бојата на коса, фановите се двоумат, а за фудбалерот таа е најсекси (ФОТО)

Можеби навивачите на Јувентус во сабота не видоа нова победа на својот тим, но го забележаа новиот изглед на Георгина Родригез – девојката на нивниот најдобар фудбалер, Кристијано Роналдо.

Токму Португалецот беше стрелец на голот проти Џенова во ремито од 1-1 во Торино. Меѓутоа да се вратиме на Георгина.

 

View this post on Instagram

 

Probando nuevos looks en el mundo virtual. Qué os parece? Rubia o morena??/? Dulces sueños… ?

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Накраток – Родригез стана плавуша. Но и понатаму е секси, што може да се заклучи по последната фотографија што ја објави на Инстаграм, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

I went crazy… I went blonde⚡️?

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on