понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 163
home Познати

Прекрасна вест: Натали Грубовиќ повторно бремена (ФОТО)

Прекрасна вест: Натали Грубовиќ повторно бремена (ФОТО)

Некогашната бинго-девојка и позната манекенка Наталија Грубовиќ го очекува своето второ дете. Бременоста на познатата манекенка се гледа на фотографиите кои ги објавија нејзини пријатели и родини на социјалните мрежи направени на крштевка во Црна Гора.

Нејзината ќерка го доби името според прекарот кој ѝ го даде актерот Игор Џамбазов, Натали. Таа во септември ќе наполни две години.

Инаку, Натали веќе неколку години со сопругот, бизнисменот Дрен Глушац живее во Нови Сад.

Најнови вести

Коронавирус