сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 66
home Познати

Пред шест години победи на Евровизија, а денес изгледа загрижувачки- од нејзината долга коса не остана ниту трага (ФОТО)

Пред шест години победи на Евровизија, а денес изгледа загрижувачки- од нејзината долга коса не остана ниту трага (ФОТО)

Победничката на Евровизија од пред неколку години која сите ја паметат по нејзиниот атрактивен изглед денес направи голема трансформација, а од нејзината црна долга коса нема ниту трага.

Пејачката ја скрати својата коса, а поради тоа привлече големо внимание во јавноста ширум Европа.

Инаку пред шест години со својата песна „Еуфорија“ таа ја воодушеви јавноста и им ја донесе големата победа на Швеѓаните.

Top down ?

A post shared by LOREEN (@loreenofficial) on

..?

A post shared by LOREEN (@loreenofficial) on