среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 152
home Познати

Пред самото породување Ева Лонгорија објави фотографија и ги насмеа сите: Актерката вети дека биде будна, меѓутоа… (ФОТО)

Пред самото породување Ева Лонгорија објави фотографија и ги насмеа сите: Актерката вети дека биде будна, меѓутоа… (ФОТО)

Славната актерка ситно брои до породувањето, а со најновата фотографијата разнежни, но и насмеа милиони фанови на социјалните мрежи.

Пред гостувањето во „The Late Late Show“ со Џејмс Корден, популарната актерка, Ева Лонгорија, која ова лето прв пат ќе стане мајка, на водителот му порача:

-Спремна сум! Ветувам ќе бидам будна, со ознака „мајка која работи“, која им измами насмевка на лице на нејзините фанови.

Таа еднаш си задрема пред едно гостување кај Елен Деџенерис.

-Многу сум уморна. Работам десетина минути и веднаш морам да прилегнам. Да направиш човечко битие е баш тешко, порачаа таа тогаш.