недела, 19. септември 2021. Вести денес: 85
home Познати

Пред преполна кафеана се бакнуваше со овој маж- поранешната на Вељко ја улови Беквалац во акција, па ја објави на Инстаграм (ФОТО)

Пред преполна кафеана се бакнуваше со овој маж- поранешната на Вељко ја улови Беквалац во акција, па ја објави на Инстаграм (ФОТО)

Поранешната девојка на Вељко Ражановиќ, Маша Терзиќ ја откри новата љубов на пејачката Наташа Беквалац.

Имено ќерката на бизнисменот Ѕвездан Терзиќ ја снимаше пејачката Беквалац додека ја изведуваше својата песна „мали сигнали“, а одличната атмосфера ги понесе речиси сите, па и пејачката која се бакнуваше во уста во преполна кафеана.

Сепак покрај ова пејачката се уште е слободна на емотивен план, а бакнувањето не го направила со своето ново момче, туку со најдобриот пријател на кого му пеела на роденден, пренесуваат српските медиуми.

Инаку присутните според медиумите не се изненадиле, бидејќи тие често знаеле да се бакнат на блиц, бидејќи важат за најдобри пријатели.

Најнови вести

Коронавирус