вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Пред неа клечеа најголемите заводници на Холивуд: Неверојатните трансформации на славната убава актерка

Најновата улога ја игра во филмот за Версаче каде доживеа најголема трансформација.
Пред неа клечеа најголемите заводници на Холивуд: Неверојатните трансформации на славната убава актерка

Пенелопе Круз е една од најбараните актерки во светот.

Таа прво се проби на домашниот, шпански филмски пазар. Потоа ја отвори вратата на Холивуд.

Во секој филм игра тешка улога, изгледа различно и дава се од себе.

Публиката долго ги помни нејзините трансформации и сите ги засакува уште на премиера.

Најновата улога ја игра во филмот за Версаче каде доживеа најголема трансформација.

Погледнете зошто таа е една од најпочитуваните актерки, во своите трансформации покажува дека може да изглуми секаков лик.

Пенелопе е посакувана жена и меѓу најголемиот дел на холивудски заводници.

 

Коронавирус