понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Пред и после естетските корекции: Сите лица на Ана Николиќ (ФОТО)

По некое време поп пејачката морала да се вклопи со стандардите на естрадната процедура- зголемување на градите и устата. 
Пред и после естетските корекции: Сите лица на Ана Николиќ (ФОТО)

Кога се појавила во 2002 година на сцената, била млада, убава и згодна, но природна.

По некое време поп пејачката морала да се вклопи со стандардите на естрадната процедура- зголемување на градите и устата.

Hvala mojim…??? @laziclaza @ateljetijanatodorovic @ninahautecouture

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Со градите за разлика од многуте колешки, не претерала, а погледнете како Ана Николиќ изгледала пред естетските операции.

Најнови вести

Коронавирус