среда, 18. мај 2022. Вести денес: 186
home Познати

Пред една година хакери објавија нејзини голи фотографии, а сега спортската водителка рекламира пица (ФОТО)

Сексапилната италијанска спортска водителка Дилета Леота една година по скандалот кој ја стресе цела Европа повторно е во центарот на вниманието.
Пред една година хакери објавија нејзини голи фотографии, а сега спортската водителка рекламира пица (ФОТО)

По скандалот кој се случи минатата година и ја стресе цела Европа откако хакери објавија фотографии од новинарката како од мајка родена, сексапилната водителка на „Скај спорт“ не престанува да ги чести своите фанови со провокативни фотографии.

#dinner #nightout #dubai

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

Имено водителката паузата од првите натпревари од италијанската Серија Б ја користи за да ужива на заслужен одмор во Дубаи од каде секојдневно ги чести своите фанови на Инстаграм.

Buongiorno #2018 ☀️

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

Таа на својот Инстаграм овој пат во прв план ја покажа совршената фигура и нејзината омилена храна, пицата.

Pranzetto della Befana ??

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

Oвој пат таа позираше во реклама за пица во костим за капење, истакнувајќи ја својата витка фигура.

Pizza Sunset ?

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

Најнови вести

Коронавирус