сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 8
home Познати

Пред две години во јануари ја нападнаа дека има 135 килограми, а овој јануари Ана Николиќ изгледа анорексично (ФОТО)

Пред две години во јануари ја нападнаа дека има 135 килограми, а овој јануари Ана Николиќ изгледа анорексично (ФОТО)

Откако две години водеше битка со вишокот на килограмите пејачката Ана Николиќ отиде во сосема друга крајност и ова зимо докажа дека ослабела до не препознатливост.

Овие денови Ана е на одмор на егзотична дестинација од каде објавува и фотографии во бикини каде се гледа дека таа ослабела речиси до совршенство.

 

View this post on Instagram

 

#lifeisbeautiful ☀️? @infinityfatloss ?

A post shared by ??? ??????? (@ananikolicofficial) on

Сепак на фановите никако да им се најде крајот прво ја критикуваа дека била многу дебела, а сега дека е анорексична.

 

View this post on Instagram

 

#beachlife ?☀️? @dharma.beachwear @infinityfatloss ?

A post shared by ??? ??????? (@ananikolicofficial) on

„Браво за успехот, али премногу си ослабена, како анорексична“, се само дел од коментарите на нејзиниот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

??☀️? @dharma.beachwear @infinityfatloss ?

A post shared by ??? ??????? (@ananikolicofficial) on

Коронавирус