понеделник, 17. февруари 2020. Вести денес: 0
home Познати

Пред две години во јануари ја нападнаа дека има 135 килограми, а овој јануари Ана Николиќ изгледа анорексично (ФОТО)

Пред две години во јануари ја нападнаа дека има 135 килограми, а овој јануари Ана Николиќ изгледа анорексично (ФОТО)

Откако две години водеше битка со вишокот на килограмите пејачката Ана Николиќ отиде во сосема друга крајност и ова зимо докажа дека ослабела до не препознатливост.

Овие денови Ана е на одмор на егзотична дестинација од каде објавува и фотографии во бикини каде се гледа дека таа ослабела речиси до совршенство.

 

View this post on Instagram

 

#lifeisbeautiful ☀️🌴 @infinityfatloss 💊

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on

Сепак на фановите никако да им се најде крајот прво ја критикуваа дека била многу дебела, а сега дека е анорексична.

 

View this post on Instagram

 

#beachlife 🌴☀️👙 @dharma.beachwear @infinityfatloss 💊

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on

„Браво за успехот, али премногу си ослабена, како анорексична“, се само дел од коментарите на нејзиниот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

🌴🌊☀️👙 @dharma.beachwear @infinityfatloss 💊

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on