недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Пред две години го погреба сопругот, а сега пејачката ужива со 15 години помладо момче кое ја допираше по градите среде камери (ФОТО)

Пред две години го погреба сопругот, а сега пејачката ужива со 15 години помладо момче кое ја допираше по градите среде камери (ФОТО)

Селион Дион веќе подолго време ја бие глас дека повторно пронашла љубов во рацете на 15 години помладиот танчар Пепе Муњоз. Меѓутоа, кога двојката неодамна се појави заедно на една модна ревија не можеа да ги скријат страстите.

Гласините одново почнаа да се шират, а тие повеќе не тврдат дека се само пријатели.

На модната недела во Париз многумина ги забележаа како се допираат. Танчарот на пејачката и помогна да го намести деколтето, на што таа воопшто не реагираше.

Од друга страна, јавноста воопшто не е во шок поради разликата во годините.

Селин долго време беше во брак со значајно постариот Рене Анжели. Нивната љубов не беше турбулентна, основаа заедно семејство, а неговата смрт ја многу ја погоди пејачката.

Дали таа пронашла помлад или не, верните фанови од срце и посакуваат се, само да не биде осамена.

Сепак, иако има 50 години, Селин и ден денес важи за една од најубавите пејачки, а шармантниот танчар, како што пишуваат странските медиуми, многу и прилега.

Коронавирус