вторник, 13. април 2021. Вести денес: 0
home Познати

Пред девет години му почина сопругата– холивудската ѕвезда повторно во жалост

Пред девет години му почина сопругата– холивудската ѕвезда повторно во жалост

Глумецот Лиам Нисон (66) доживеал уште една семејна трагедија.

Откако пред десет години од повреда на главата му починала сопругата Наташа Ричардсон, истата работа му се случила и не неговиот внук.

Пред пет години Ронан Сакстон паднал од телефонска говорница, а од тој пад никогаш не се опоравил.

Викендов, на 36. години починал Ронан Секстон од повреди на главата кои ги причинил токму тој пад од 2014. година.

Најнови вести

Коронавирус