вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 180
home Познати

Пред бракот со Јована беше лудо заљубен во оваа убавица – таа му роди ќерка, а во минатото важела за најубава во целиот град (ФОТО)

Пред бракот со Јована беше лудо заљубен во оваа убавица – таа му роди ќерка, а во минатото важела за најубава во целиот град (ФОТО)

Жељко Јоксимовиќ со години ужива во бракот со водителката Јована Јоксимовиќ со кој има три деца.

Но, сепак пред бракот со водителката, тој бил во брак со жената која важеше за една од најубавата девојка во Ваљево со која ја доби и ќерката Мина.

Сега овој пат наследничката на пејачот сподели фотографија со нејзината мајка која изгледа речиси како да и е врсничка.

Весна за разлика од сегашната сопруга на пејачот не сака да се експонира во јавноста, а еве како изгледала во младоста.

Најнови вести

Локални избори 2021