вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 126
home Познати

Пред 4 години вереникот и пукаше во глава: По втората добиена шанса, Ивана ужива максимално во животот

Пред 4 години вереникот и пукаше во глава: По втората добиена шанса, Ивана ужива максимално во животот

Ивана Панзаловиќ ужива во Шпанија, а следбениците на Инстаграм ги чести со заводливи фотографии од доморот.

Имено, убавата актерка објави неколку фотографии покажувајќи дека откако доби втора шанса животот го живее со полни гради.

-Го сакам својот живот, напиша таа.

Во 2017 година нејзиниот тогашен партнер, Срѓан Цветиноќ се обиде да ја убие на начин што од огнено оружје и пукаше во глава. Ивана преживеа, а тој изврши самоубиство.

Коронавирус