понеделник, 27. јануари 2020. Вести денес: 161
home Познати

Пред 20 години беше “жешката“ чуварка на плажата: Нема да верувате како изгледа денес, позгодна е од било кога (ФОТО)

Пред 20 години беше “жешката“ чуварка на плажата: Нема да верувате како изгледа денес, позгодна е од било кога (ФОТО)

Дона Дерико ја паметиме како една од „Чуварите на плажата“.

Неодамна таа се појави на премиерата на филмот „Low Low“ во Лос Анџелес.

Со својот тесен црвен фустан и секако, длабокото деколте, Дона привлекла многу внимание, но и коментари дека изгледа младолико, дури и кога „гази“ во шестата деценија од својот живот.

Дона се прослави со „Чувари на плажата“, а многумина тврдат дека изгледа апсолутно исто како и тогаш, па дури и подобро.

„Родив две деца, слабеев, се дебелеев, сакав повторно да изгледам убаво и сигурно во себе“, изјавила таа, а мора да се признае дека навистина ѝ успеало.

 

View this post on Instagram

 

Beach bound

A post shared by Donna D’Errico (@donnaderrico) on

 

View this post on Instagram

 

Thank you @joelthejeweler for the fabulous diamonds 💎💎💎 #herestheskinny #donnaskinnyvape #thedonna @liveskinnybrand

A post shared by Donna D’Errico (@donnaderrico) on