четврток, 1. јуни 2023. Вести денес: 60
Во живо

Мицкоски во општина Конче во рамките на активноста „Ова е Македонија за сите“

home Познати

Познатите му завидуваат: Флојд Мејведер ја има најголемата и најскапата елка во својот дом, но од еден детаљ ќе занемете (ФОТО)

Боксерот не штедеше на декорација на новогодишната елка по успешната 2017 година, а доказ за тоа се неговите фотографии на Инстаграм.
Познатите му завидуваат: Флојд Мејведер ја има најголемата и најскапата елка во својот дом, но од еден детаљ ќе занемете (ФОТО)

Откако сите познати личности се пофалија со новогодишните елки, дојде ред и за победникот за оваа година со најголема новогодишна елка поставена во нечиј дом, наградата оди во рацете на Флојд Мејведер.

Боксерскиот шампион за кого 2017 година беше повеќе од успешна од секогаш сакал своето богатство да го експонира во јавноста.

А откако претходно објавуваше фотографии како спие во милиони, овој пат докажа дека има најголема елка, но сепак она што им остави впечаток на неговите фанови е тоа што тој во споредба со неговата елка изгледа како џуџе, погледнете.

Happy Holidays To Everyone.

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

Најнови вести