четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 133
home Познати

Познатиот српски рапер доживеал огромна трагедија: Девојка му се удавила во Дунав, а тој откри што не може да си прости

Познатиот српски рапер доживеал огромна трагедија: Девојка му се удавила во Дунав, а тој откри што не може да си прости

Познатиот српски рапер Ненад Алексиќ-Ша преживеал голема трагедија пред неколку години, кога неговата девојка се удавила во Дунав.

Ша се прослави во реалните шоуа во Србија. Сега е дел од „Задруга 2“, а шокантното сведоштво го кажа кога беше учесник на „Фарма“.

-Можев да бидам подобар со неа, но никој не можеше да знае што ќе се случи. Таа се удави во Дунав заедно со братот и дедото. Цела семејна трагедија. Барем да бев добар кон неа, таа мене душата ми ја даде. Тоа е нешто кое ќе го влечам цел живот и не можам да си простам што кон неа не бев добар, изјави Ша.

 

View this post on Instagram

 

Orange is the new black. . . . @nenadaleksicsha @zadruga.rtvpink @pink.rs #nenadaleksicsha #shzna #zadruga2 #orangeisthenewblack

A post shared by SHA (@nenadaleksicsha) on

Најнови вести

Локални избори 2021