недела, 4. јуни 2023. Вести денес: 72
home Познати

Познатиот пејач удри по бремената Пријовиќ, но фановите веднаш му вратија со иста мера во одбрана на идната мајка (ФОТО)

Познатиот пејач удри по бремената Пријовиќ, но фановите веднаш му вратија со иста мера во одбрана на идната мајка (ФОТО)

Познатата пејачка Александра Пријовиќ која идната година очекува да стане мајка доби провокација од колегата на која фановите не му останаа рамнодушни, па веднаш започнаа „војна со него“.

Познатиот рапер Буба Корели кој во последните години стана вистинска мега ѕвезда на својот Инстаграм профил објави фотографија од еден заеднички настап со повеќе пејачи, меѓу кои и Пријовиќ.

Според неговата објава тој се навредил што настапува со неа, па напиша дека таа е непотребна.

-Само оваа во средина ми е малку непотребна, но мора да има и пи*ки тука, напиша пејачот, а со тоа предизвика и лавина коментари во одбрана на пејачката.