вторник, 4. октомври 2022. Вести денес: 173
home Познати

Познатиот фудбалер има со што да се гордее: Ванда Икарди повторно ги запали социјалните мрежи! (ФОТО)

Познатиот фудбалер има со што да се гордее: Ванда Икарди повторно ги запали социјалните мрежи! (ФОТО)

Една од најатрактивните жени на фудбалер , сопруга на Маоро Икарди , која е воедно и негова менаџерка често објавува проокативни фоотографии, па така и овојпат.

Имено таа во црно боди со длабоко деколте објави жешка црно-бела фотографија, па како тоа да беше малку, објави и втора фотогрфаија на која во танга костим за капење позира покрај базен.

Коронавирус