недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Познатиот Бали Бег го откри полот на бебето кое го чекаат со сопругата

Познатиот Бали Бег го откри полот на бебето кое го чекаат со сопругата

Турскиот актер Бурак Озчивит во месец април ќе стане татко за првпат.

Тој во интервју за магазинот „Hello“, открива дека со сопругата Фахрие се пресреќни за новата животна улога која им претстои.

Актерката речиси е кон средината на бременоста, а сега среќниот иден тато на јавноста и откри дека ќе добијат машко бебе.

Тие од корен ги промениле животните навики и едвај чекаат кога во нивниот дом ќе пристигне синчето.

-Среќни сме и возбудени, тоа е чувство кое не може да се опише, вели атрактивниот турски актер.

Вистина.мк

Коронавирус