сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 25
home Познати

Познатиот актер ја запроси поранешната жена: Прстен од милион долари за втора шанса

Познатиот актер ја запроси поранешната жена: Прстен од милион долари за втора шанса

Познатиот актер Теренс Хауард реши повторно да се сврши со својата поранешна сопруга Миранда Пак и да му пружи на бракот уште една шанса.

Големата телевизиска и филмска ѕвезда својата поранешна, но и идна сопруга ја побарал за жена со дијамантски прстен од еден милион долари.

Парот се венча во 2013 година, но Миранда поднела барање за развод две години подоцна. Во тоа време била трудна.

Најнови вести