среда, 2. декември 2020. Вести денес: 188
home Познати

Познати пејачки, старлети и модели покажаа колку се секси и врели и во карантинот: Голотија во самотија (ФОТО)

Познати пејачки, старлети и модели покажаа колку се секси и врели и во карантинот: Голотија во самотија (ФОТО)

Кија Коцкар, Станија Добројевиќ, Ава Карабатиќ и Дејана Живковиќ покажаа колку се секси и жешки во карантинот. Сите објавија фотографии на кои позираат во или без долна облека на социјалните мрежи, каде ги истакнаа нивните најсилни атрибути, споделувајќи голотоја во самотија.

Дејана позираше во бел секси градник и танга гаќички од тантела, а посилниот пол го „поздрави“ со провокативна порака: „
„Заведи ми го умот, пронајди го моето срце, улови ја мојата душа и моето тело ќе биде целосно твое“.


Тоа беше доволно за атрактивниот модел да „запали“ голем број мажи кои ја преплавија со секакви коментари: „Јас би го направил невозможното за тебе“ и „Леле, што би ти направил…“!

За разлика од Дејана, Станија во нови секси изданија реши малку да ги „излудува“ соседите, малку следбениците на социјалните мрежи, а на крај им се обрати и на дамите:

„Бидете убави и во карантин. Жени, немојте сега да се запуштите, работете на вашето тело и ум“ – им порача старлетата, но нејзините секси фотографии предизвикаа различни реакции, а најмногу од типот: „Тебе изгледа ти се е*е?“, „Ти си само за во кревет“.

Сепак, тоа воопшто не ја потресе Добројевиќ, па таа продолжи да се фотографира себеси разголена и да ги споделува своите раскошни телесни облини.

Хрватската старлета и ријалити ѕвезда Ава Карабатиќ отиде подалеку. не само што се фотографира гола во карантинот, туку своите еротски фотографии ги стави на продажба. Секој што ќе го заследи нејзиниот официјален профил ,може да ја види „пиштол гола“. Се разбира, откако претходно ќе плати, зашто таквата глетка чини пари!

И додека луѓето веќе се навикнати да ги гледаат Ава, Станија и Дејана голи на социјалните мрежи, Кија Коцкар во  долна облека е вистинско освежување. За поранешната сопруга на Слободан Радановиќ, во коментарите има само пофални зборови: „Ти си добар пример за тоа како жената може да биде секси без да биде вулгарна“, а имаше и отворени понуди: „Што треба да направам за да бидам со тебе?“

Кија вели дека нема проблем да се разголи, па дури и да им испраќа голи фотографии на момците.

Им испратив на момчињата слики од моите гради, но само по градник. Никогаш не сум се сликала, таму,  „долу“… Тоа е одвратно за мене. Градите ми се убави, немам проблем да ги покажам, дури и се сончав  топлес“ – вели Кија.

 

извор: vistina.com.mk

Најнови вести

Коронавирус