петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Познатата водителка не знаеше дека ја снима камерата, па го подигна фустанчето, но и нозете- криви се колегите за оваа незгодна поза (ФОТО)

Познатата водителка не знаеше дека ја снима камерата, па го подигна фустанчето, но и нозете-  криви се колегите за оваа незгодна поза (ФОТО)

Популарната српска водителка Сања Маринковиќ со години наназад ја води емисијата „Магазин Ин“ која се занимава со машко- женските односи.

Овој пат таа се одлучи да открие што прави пред почетокот на снимањето на емисијата, па така од оваа фотографија која ја објави на социјалните мрежи се изненадија сите.

Имено таа лежејќи во незгодна поза на креветот беше фотографирана од своите колеги, а фотографијата не издржа и веднаш си ја сподели на својот Инстаграм профил.

„Што работи водителката пред почеток на снимање, кога мене екипата ќе ми намести скриена камера. Во студиото е како дома“, напиша водителката.

Локални избори 2021

Топ вести