вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 27
home Познати

Познатата старлета со години се бори со оваа болест- овие белези се доказ за сериозноста на овој проблем кој не го крие од јавноста (ФОТО)

Познатата старлета со години се бори со оваа болест- овие белези се доказ за сериозноста на овој проблем кој не го крие од јавноста (ФОТО)

Најпознатата светска старлета со години зборува отворено за својата болест на кожата, но овој пат фановите се уверија во нејзината сериозност.

Имено Ким Кардашијан во повеќе наврати зборуваше дека има болест која ја добила пред неколку години на својата кожа и со фановите отворено зборуваше за овој проблем.

Ким иако никогаш не била видена во толку влошена ситуација, овој пат папараците и ги уловија нејзините нозе и белезите по нив.

Коронавирус