недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 28
home Познати

Познатата старлета ги скршила двете стапала на одмор во Турција: Нема да може да оди со месеци… (ФОТО)

Познатата старлета ги скршила двете стапала на одмор во Турција: Нема да може да оди со месеци… (ФОТО)

Британската старлета Кејти Прајс (42) ги скршила двете стапала на одмор во Турција и завршила во брза помош. Таа ќе мора да оди и на операција, по која нема да може да оди три до шест месеци.

 

View this post on Instagram

 

You have made me feel like the luckiest girl in the world @carljwoods …. everyone watch this space ❤️❤️

A post shared by Katie Price (@katieprice) on

Имено, Кејти уживаал во луксузното летувалиште со момчето Карл Вудсом (31) и двете деца, а исто така го посетила и тематњскиот парк „Land of Legends“, каде старлетата ги повредила нозете. Имено, Кејти скокнала од ѕид и ги скршила двете стапала.

– Да, вистина е дека ги скршив стапалата. Морам да ги оперирам двете и да ми вградат шипки. Нема да можам да одам од три до шест месеци – напишала Кејти на својот профил на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

❤️❤️❤️@carljwoods @officialjunior_andre @officialprincess_andre ❤️❤️#myworldthroughlens

A post shared by Katie Price (@katieprice) on

Таа истакнала дека нејзиното момче Карл бил неверојатен и се грижел за неа, бидејќи сега навистина и е потребна помош.

 

View this post on Instagram

 

Waiting for my Sunday roast? wearing my new @JYYLondon collection✨ love these sets they’re so comfy!? #ad #JYYLondon

A post shared by Katie Price (@katieprice) on

Најнови вести

Коронавирус