петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 164
home Познати

Познатата српска пејачка позираше со бебето- сите погледи беа вперени во еден детаљ од кои останаа сите во неверување (ФОТО)

Познатата српска пејачка позираше со бебето- сите погледи беа вперени во еден детаљ од кои останаа сите во неверување (ФОТО)

Пејачката Гога Секулиќ во декември минатата година го роди своето прво дете, синот Василиј Андреј, а сега ги изненади сите со најновата фотографија на социјалните мрежи.

Фановите најмногу се израдуваа од фотографијата бидејќи таа крие еден детаљ кој го откри пејачката.

А тоа е дека таа се враќа дома со својот син, откако веќе со месеци е преселена во Цирих.

Шестмесечното бебе го држеше во едната рака, додека пак со другата правеше селфи.

Фотографијата веднаш доби илјадници позитивни коментари, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

??? @urosbjj

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Коронавирус