сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 29
home Познати

ПОЗНАТАТА СРПСКА БЛОГЕРКА БЕЗ ДОЛНА ОБЛЕКА: Зорана облече фустан и покажа дека не носи гаќички (ФОТО)

ПОЗНАТАТА СРПСКА БЛОГЕРКА БЕЗ ДОЛНА ОБЛЕКА: Зорана облече фустан и покажа дека не носи гаќички (ФОТО)

Познатата српска модна блогерка Зорана Јовановиќ на своите следбеници им го покажа новиот фустан и во истои време покажа дека не носи гаќички.

Имено, атрактивната блогерка го покажа својот нов фустан па се сврте на страна, и како што може да се види од самото видео истата не носи долна облека, за што и самата призна.

-Фустанот е лудило, но не би се осудила да го носам во град, бидејќи во секлој момент може нешто да се види, а нормални гаќички неможат да се носат со него. Јас би облекла бел или плав костим за капење, објави на својот блог таа.

Во продолжение во 4:10 минута можете да погледнете како и стои фустанот: