вторник, 30. ноември 2021. Вести денес: 77
home Познати

Познатата пејачката се пофали со новите силикони, но следеа непријатни коментари (ФОТО+ВИДЕО)

Познатата пејачката се пофали со новите силикони, но следеа непријатни коментари (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката Теа Таировиќ се пофали со провокативно издание, но сепак, имаше многубројни негативни коментари за нејзините гради.

Теа, која стана позната преку „Ѕвездите на Гранд“, отсекогаш важеше за привлечна девојка, но некои веруваат дека погрешила кога ги зголемила градите.


Пејачката на социјалните мрежи сподели снимка на која се гледа како во краток син фустан со длабоко деколте ги покажува градите во првите редови, но веднаш следеа бурни реакции.

„Ауу, тужи го хирургот, уште една дојка може да се вклопи меѓу двете“, „Лошиот хирург, силиконите ти се неприродни“, „Беше поубава додека не всади силиконите“, се само некои од коментарите од следбениците на Теа.

Од друга страна, има такви кои не гледаат ништо спорно во изгледот на пејачката и велат дека таа изгледа одлично.

View this post on Instagram

???

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic) on

Коронавирус