вторник, 3. август 2021. Вести денес: 99
home Познати

ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА ВО КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ И БУЈНИТЕ ГРАДИ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Се зборува дека е бремена (ФОТО)

ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА ВО КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ И БУЈНИТЕ ГРАДИ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Се зборува дека е бремена (ФОТО)

Пејачката Николија Јовановиќ реговно со своите фанови ги споделува моментите од секојдневниот живот, а нејзината последна објава предизвика доста внимание.

Имено, таа позираше во костим за капење и без шминка, а во преден план го истакна бујното деколте. Пејачката собра низа на позитивни коментари на сметка на својот изглед, меѓутоа и овој пат не го покажа стомакот.

Пред неколку месеци во српските медиуми како бомба одекна веста дека таа и нејзиниот сопруг Реља Поповиќ по втор пат ќе станат родители. Никој од нив двајцата ниту ја потврди, ниту ја демантираше веста, но времето наскоро ќе го покаже тоа.

Коронавирус