вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 83
home Познати

ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА ВО КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ И БУЈНИТЕ ГРАДИ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Се зборува дека е бремена (ФОТО)

ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА ВО КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ И БУЈНИТЕ ГРАДИ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Се зборува дека е бремена (ФОТО)

Пејачката Николија Јовановиќ реговно со своите фанови ги споделува моментите од секојдневниот живот, а нејзината последна објава предизвика доста внимание.

Имено, таа позираше во костим за капење и без шминка, а во преден план го истакна бујното деколте. Пејачката собра низа на позитивни коментари на сметка на својот изглед, меѓутоа и овој пат не го покажа стомакот.

Пред неколку месеци во српските медиуми како бомба одекна веста дека таа и нејзиниот сопруг Реља Поповиќ по втор пат ќе станат родители. Никој од нив двајцата ниту ја потврди, ниту ја демантираше веста, но времето наскоро ќе го покаже тоа.

Најнови вести

Коронавирус