понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 79
home Познати

Познатата пејачка објави фотографија од голиот труднички стомак, па фановите останаа во шок: „Колку бебиња носиш?“ (ФОТО)

Познатата пејачка објави фотографија од голиот труднички стомак, па фановите останаа во шок: „Колку бебиња носиш?“ (ФОТО)

Американската пејачка и актерка, Џесика Симпсон е третпат бремена и очекува девојче со сопругот Ерик Џонсон.

Иако на почетокот на март ги извести обожавателите дека брои денови до породувањето, Џесика и понатаму е бремена и не ѝ недостасува смисла за хумор.

Имено таа објави фотографија во бикини, а трудничкиот стомак бил во прв план, a pокрај фотографијата напишала: „Гестација“. Досега безброј пати се жалеше на килограмите кои ги добила во бременоста, па и обожавателите почнаа да се шегуваат на нејзина сметка.

„Колку бебиња носиш во стомакот“, „Имаме впечаток дека си бремена веќе 15 месеци“, биле само некои од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

Jess-tation

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Други пишувале дека Џесика е една од ретките познати личности кои бременоста ја претставуваат во вистинско светло, со оглед на тоа дека објавила фотографија од своите потечени стапала и отворено зборувала за вишокот килограми.

 

View this post on Instagram

 

#tenyearchallenge (? @backgrid_usa)

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Џесика веќе има две деца, ќерката Максвел Дру (6) и синот Ајс Нут (5).

Најнови вести

Коронавирус