вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 9
home Познати

Познатата малда македонска пејачка со нов имиџ (ФОТО)

Познатата малда македонска пејачка со нов имиџ (ФОТО)

Младата македонска пејачка Антониа Гиговска е една од оние која повторно направи храбра промена кога е во прашање нејзиниот изглед.

Имено, таа повторно ја промени бојата на косата. Овој пат таа се офарба во розово.

-Во љубов со мојот нов изглед“, напиша таа во описот на фотографија.

Најнови вести

Локални избори 2021