петок, 5. март 2021. Вести денес: 124
home Познати

Познатата актерка преживува пекол: Откако откри дека повторно и се вратил ракот испрати необична порака, целиот свет плаче од овие зборови

Познатата актерка преживува пекол: Откако откри дека повторно и се вратил ракот испрати необична порака, целиот свет плаче од овие зборови

Американската актерка која се прослави во серијата „Беверли Хилс“, Шенон Доерти пред неколку месеци ги шокираше фановите откако соопшти дека повторно се бори со ракот на дојката.

Иако во текот на оваа борба била активна на социјалните мрежи, последниов месец таа на Инстаграм не споделува речиси ништо.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ShannenDoherty (@theshando)

Оваа нејзина постапка ги загрижи речиси сите нејзини фанови, а по тој повод таа сподели и прва објава по месец дена и тоа цитат, по што доби и многу охрабрувачки пораки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ShannenDoherty (@theshando)

„Ни недостасуваат твоите слики, се надеваме дека си добро“, напиша една од нејзините фанови.

„Често мислам на тебе. Не се откажувај, биди силна и ти посакуван најдобри желби“, стоеше во друг коментар од нејзините следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ShannenDoherty (@theshando)

Најнови вести

Коронавирус