сабота, 25. март 2023. Вести денес: 85
home Познати

Познатата актерка добила шокантно писмо кога имала само 13 години: Ќе те силувам!

-Имав само 13 години кога дома ми пристигна едно писмо и бев нетрпелива да го отворам. Пишуваше дека е писмо од мој фан и мислев дека ми пишале нешто убаво. Содржината на писмото беше раскажување од некој кој фантазира да ме силува, рече Портман.
Познатата актерка добила шокантно писмо кога имала само 13 години: Ќе те силувам!

Актерката Натали Портман на манифестацијата „Женски марш“ во Лос Анџелес раскажа дека кога била тинејџерка се чувствувала буквално како предмет. Поради тоа размислувала какви улоги ќе и бидат доделени и како тоа ќе биде сфатено од јавноста.

-Имав само 13 години кога дома ми пристигна едно писмо и бев нетрпелива да го отворам. Пишуваше дека е писмо од мој фан и мислев дека ми пишале нешто убаво. Содржината на писмото беше раскажување од некој кој фантазира да ме силува, рече Портман.

Таа зборуваше и за уште нешто ужасно. Кога ја добила првата улога и кога веќе станала популарна по филмот „Леон“, локалната радио станица јавно одбројувала кога Натали ќе наполни 18 години за веќе да биде легално некој да има секс со неа.

loading...