четврток, 13. август 2020. Вести денес: 156
home Познати

Позната Јутуберка пронајдена мртва: Бремената Никол Теа почина на 24-годишна возраст

Позната Јутуберка пронајдена мртва: Бремената Никол Теа почина на 24-годишна возраст

Позната како вистинска интернет сензација, Никол Теа го загуби животот на 24 години. Таа беше бремена со нејзиното прво машко дете со партнерот Глобал Бога. Нејзиното семејство ја откри вистината на Инстаграм и додадоа:

– До сите пријатели на Никол, како и нејзината поддршка, со голема тага и скршено срце сакаме да ве известиме дека Никол Теа, како и нејзиното неродено дете починаа саботата наутро.

Тие ветија дека нејзините претходно снимени видео материјали ќе бидат прикачени на „Јутјуб“ страната. Нејзиното последно видео се викало „Ќе влезам во када полна со млеко плус фотографии од стомачето“.

Коронавирус