вторник, 28. март 2023. Вести денес: 116
home Познати

Позната е како Хорор Анџелина Џоли, неодамна беше уапсена, а еве како изгледа без шминка (ФОТО)

Позната е како Хорор Анџелина Џоли, неодамна беше уапсена, а еве како изгледа без шминка (ФОТО)

Ѕвездата на социјалните мрежи Сахар Табар која е позната по тоа дека го смени личниот опис за да личи на славната актерка Анџелина Џоли, пред неколку дена беше уапсена.

Можеби не ја знаете по име и по презиме, но нејзиниот лик сигурно го имате видено.

Но дали сте виделе како таа изгледа без шминка?

Се шпекулира дека има направено преку 50 операции.

Многумина ја нарекуваат „Хорор Анџелина Џоли“.

Инаку, Сахар се соочува со обвиненија за богохулие, вклучувајќи насилство, заработка на пари на несоодветен начин и охрабрување на младите да се однесуваат коруптивно.

Се прослави на Инстаграм минатата година, откако објави серија на фотографии од нејзиниот лик на кои се забележува драстичната промена на изгледот со пластични операции. Поголемиот дел од фотографиите и видеата кои ги објавува за нејзините следачи се радикално изменети за таа да личи на холивудската ѕвезда Анџелина Џоли.

loading...

Најнови вести