понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 139
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Познат фудбалер по грешка објави фотографија со гола манекенка (+18)

Познат фудбалер по грешка објави фотографија со гола манекенка (+18)

Фудбалерот Џонатан дос Сантос, кој кариерата ја почна во Барселона, а денеска е играч за врска во Л.А. Галакси и мексиканската репрезентација на Инстаграм објави фотографија на која се наоѓа во кревет со убава црна девојка на која потполно и се гледаат градите.

Веднаш по објавувањето ја избриша фотографијата, но фановите се уверени дека тоа го направи по грешка.

Иако многумина се посомневаа дека девојката која го бакнува е Кајли Џенер, сепак голем дел од медиумите шпекулираат дека станува збор за манекенката Аманди Тривизас, која неверојатно личи на Кајли.

Коронавирус