вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 173
home Познати

Познат фудбалер од Премиер лигата и праќал „сочни“ фотографии- кога ќе го видите Инстаграмот на оваа старлета се ќе ви стане јасно

Познат фудбалер од Премиер лигата и праќал „сочни“ фотографии- кога ќе го видите Инстаграмот на оваа старлета се ќе ви стане јасно

Англиските таблоиди на големо го објавуваат скандал помеѓу фудбалер од Премиер лигата и позната англиска старлета.

Станува збор за познат фудбалер од Премиер лигата кој и праќај голи фотографии на старлетата Георгина Харисон која е позната по учеството во едно реално шоу.

Како што тврди „Сан“ фудбалерот освен со фотографии и ја малтретирал старлетата преку Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Living ? @hairflickclub

A post shared by Georgia Harrison (@georgialouiseharrison) on

Покрај фотографиите тој барал да се запознаат и да поминат време заедно, но не ни очекувал старлетата да го блокира на оваа социјална мрежа.

 

View this post on Instagram

 

Look back at it ?

A post shared by Georgia Harrison (@georgialouiseharrison) on

 

View this post on Instagram

 

On Wednesdays we wear pink ? love my cute little @parisianofficial dress ☺ the product search code is: 11528 PNK hair by @museoflondon #ad

A post shared by Georgia Harrison (@georgialouiseharrison) on

Таблоидот пренесува дека станува збор за познат фудбалер кој игра за познат клуб кој се наоѓа во ТОП 8 во Премиер лигата.

Коронавирус