петок, 5. март 2021. Вести денес: 95
home Познати

Позираше полугол за својот роденден на јахта, а кога ќе видите која желба ја посакува Саша Ковачевиќ ќе останете во неверување (ФОТО)

Позираше полугол за својот роденден на јахта, а кога ќе видите која желба ја посакува Саша Ковачевиќ ќе останете во неверување (ФОТО)

Пејачот Саша Ковачевиќ на 27 јули месецов наполнил 34 години, а по тој повод ги почести фановите со сексапилна фотографија.

Имено популарниот пејач се одлучи да здивне од секојдневните настапи и да замине на море каде се фотографираше на јахта.

Доказ дека одењето во теретана се исплати го потврдија неговите следбеници на социјалните мрежи коментирајќи го неговото секси тело.

 

View this post on Instagram

 

Rodjendanski produzeni vikend ? P.S. Hvala svima na lepim cestitkama, ocekujem poklone ??❤

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

-Роденденски продолжен викенд, П.С благодарам на сите за убавите честитки, очекувам подароци, се пошегува Саша Ковачевиќ.

Најнови вести

Коронавирус