четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 168
home Познати

Позира во мало бикини и заведува со облини: Бојана го доведе своето тело до совршенство (ВИДЕО)

Позира во мало бикини и заведува со облини: Бојана го доведе своето тело до совршенство (ВИДЕО)

Свршеницата на Мирко Шијан, Бојана Родиќ, објави провокативна фотографија на Инстаграм.

Бојана се породи пред една година, но брзо го доведе своето тело до совршенство.

Сега позираше во мало бикини и покажа облини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

Коронавирус