четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 127
Во живо

Скопје и денеска блокирано, ВМРО-ДПМНЕ протестира на три локации!

home Познати

Пожешки и од времето: Северина сподели интимен момент со Игор од плажа (ФОТО)

Пожешки и од времето: Северина сподели интимен момент со Игор од плажа (ФОТО)

Топлото време и високите температури придонесоа јавните личности да заминат некаде каде што ќе можат да се освежат и да одморат.

Некои од нив не ја ни чекаа летната сезона и почнаа да се соблекуваат во бикини.

Хрватската дива Северина, го искористи топлото време за да ужива со својот сопруг Игор Којиќ.

Таа на својот Инстаграм профил сподели интимен момент и објави фотографија на која се бакнува со сопругот.

Најнови вести

Коронавирус