петок, 30. септември 2022. Вести денес: 104
home Познати

ПОЖЕШКА И ОД ПЕСОКОТ: Популарната „ураганка“ се разголи и ја покажа новата тетоважа, но и бомбастичното тело (ФОТО)

ПОЖЕШКА И ОД ПЕСОКОТ: Популарната „ураганка“ се разголи и ја покажа новата тетоважа, но и бомбастичното тело (ФОТО)

Членката на популарната српска група „Хјурикејн“, Сања Вучиќ неодамна се пофали дека прави нова тетоважа, а сега истата ја покажа и како изгледа.

Имено, таа заминала на заслушен одмор, па ја искористгила приликата да ја покаже новата тетоважа.

Популарната ураганка покрај тетоважата, во преден план гио истакна своите облинии, при што бредизвика бура на коментари на социјалните мрежи.

Најнови вести

Коронавирус