петок, 16. септември 2022. Вести денес: 158
АКТУЕЛНО

Новиот директор на „Водовод“ контра Арсовска: Комисијата за пречистителната станица не се менува- нејасно е зошто Перински беше разрешен

home Познати

Пожешка и од песокот: Аделина Тахири ја истегна тангата на плажа во Турција, од оваа глетка има да се расонат и најголемите спанковци

Пожешка и од песокот: Аделина Тахири ја истегна тангата на плажа во Турција, од оваа глетка има да се расонат и најголемите спанковци

Албанската пејачка која важи за една од најпопуларните во Македонија, деновиве ги поминува на плажа во Турција.

Имено Аделина Тахири секојдневно објавува жешки фотографии од плажа и секој ден во различно бикини, а изгледа како милион долари.

Аделина пожешка и од песокот, погледнете:

Коронавирус