недела, 5. април 2020. Вести денес: 103
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Повторно заедно: Емина Јаховиќ сподели фотографија со поранешниот сопруг и го откри поводот за нивното смирување (ФОТО)

Повторно заедно: Емина Јаховиќ сподели фотографија со поранешниот сопруг и го откри поводот за нивното смирување (ФОТО)

Српската пејачка Емина Јаховиќ и нејзиниот поранешен сопруг, турскиот пејач Мустафа Сандал се повторно заедно.

Откако парот се разведе во јуни минатата година и пејачката ја започна турбулентната врска со милијардерот Седатин Серан, а медиумите секојдневно го следеа нејзиниот чекор каде и да оди за да на крајот се открие дека тие веќе не се заедно.

Но, Емина на својот Инстаграм профил се пофали дека не е повеќе само и дека со поранешниот сопруг го прославувале заедно роденденот на нивниот син Јавуз.

Парот кој беше во брак 10 години одлично се забавувале на роденденот на нивниот син и покажаа и покрај тоа што се разведени се во одлични односи, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус