понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 62
home Познати

Повторно провоцира: Ванда се сликаше без градник, па ја објави фотографијата (ФОТО)

Повторно провоцира: Ванда се сликаше без градник, па ја објави фотографијата (ФОТО)

Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара, често е во центарот на вниманието на јавноста поради провокативни објави на социјалните мрежи.

Ванда уште еднаш се најде во центарот на вниманието на јавноста откако објави уште една провокативна фотографија на Инстаграм.

Оваа фотографија привлече големо внимание од нејзините следбеници затоа што многумина забележаа дека не носи градник.

За многу кратко време, таа доби скоро 400.000 лајкови и успеа да натера многумина повторно да зборуваат за неа и нејзините провокативни објави.

ЕУРО 2020

Македонија