недела, 4. декември 2022. Вести денес: 38
home Познати

Повторно провоцира: Рита Ора со деколте од „милион долари“, а кога ќе го видите шлицот до папок се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Повторно провоцира: Рита Ора со деколте од „милион долари“, а кога ќе го видите шлицот до папок се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Популарната пејачка Рита Ора речиси постојано ги привлекува медиумите по нејзиниот разголен стил, но овој пат се случи спротивното.

Таа обично избира провокативни и разголени фустани, а овој пат се одлучи за елегантен, чист и многу стилски фустан, во зелено, погледнете.

Thank you @Versace @donatella_versace for this gorgeous dress ????

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Најнови вести

Коронавирус