вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Повторно направи скандал на судењето: Карлеуша неодамна нападна фоторепортер, а сега со овој безобразен гест се надмина себе си (ФОТО)

Повторно направи скандал на судењето: Карлеуша неодамна нападна фоторепортер, а сега со овој безобразен гест се надмина себе си (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша утрово се појави на суд каде се води судска постапка помеѓу неа и Огнен Врањеш.

За време на судењето фудбалерот Огнен Врањеш не се појави, додека пејачката била со својот адвокат.

За време на излегувањето од судот пејачката им покажала среден прст на новинарите кои дојдоа да го проследат судењето, додека била облечена како да е крај на светот, пишуваат српските медиуми.

Таа носела долг фустан со високи чизми како и бел џемпер на себе покриена од глава до пети во бело што е реткост за неа.

Инаку пред месец дена во истиот суд Карлеуша при излегувањето нападна фоторепортер и дрско се однесуваше со него.

ФОТО/Марко Јовановиќ/ТЕЛЕГРАФ.РС

Коронавирус