понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 134
home Познати

ПОВТОРНО ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Ријана во никогаш пожешко издание до сега (ФОТО)

ПОВТОРНО ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Ријана во никогаш пожешко издание до сега (ФОТО)

Пејачката и претприемач, 33-годишната Ријана на својот Инстаграм профил сподели уште една врела и провокативна објава.

Таа имено, позираше во најкраткиот мрежест фустан некогаш.

Ријана седи на под, а видливо е дека фустанот го носи без градник. Пејачката дискретно ги сокри интимните делови, а упати и аводлив поглед кон камерата.

-Јас додека чекам дел од модната ревија за мојот бренд долна облека. Знам дека не се подготвени за тоа, порачала Ријана.

Локални избори 2021