петок, 26. февруари 2021. Вести денес: 19
home Познати

Повторно е слободна, па ги излуди момците: Ги поседува најголемите силикони меѓу естрадата, а Сораја и е конкуренција (ФОТО)

Повторно е слободна, па ги излуди момците: Ги поседува најголемите силикони меѓу естрадата, а Сораја и е конкуренција (ФОТО)

Некогашните учесници во реалното шоу „Задруга“ Ана Кораќ и Давид Драгојевиќ по двегодишна врска раскинаа, пишуваат српските медиуми.

Ана и Давид  кои беа во врска од почетокот на реалното шоу „Задруга 2“, повеќе не се знаедно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 (@ana_korac)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 (@ana_korac)

Според извори блиски до парот, двајцата раскинале бурно и не се во добри односи.

Освен тоа што не се следат повеќе на Инстаграм тие и се блокирале на оваа социјална мрежа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 (@ana_korac)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 (@ana_korac)

Инаку за потсетување, тие врската ја започнаа откако Давид ја изневери својата тогашна свршеница Александра Суботиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 (@ana_korac)

Најнови вести

Коронавирус