четврток, 23. март 2023. Вести денес: 0
home Познати

Повеќе од 50 000 следбеници: Вака изгледа „Инстаграм“ профилот на хрватската продавачка на мандарини

Повеќе од 50 000 следбеници: Вака изгледа „Инстаграм“ профилот на хрватската продавачка на мандарини

Хрватката Кристина Пенави или како што ја нерекуваат хрватските медиуми „Памела Мандарисон“, е девојката со бујни гради која на пазар во Загреб продава мандарини.

Да ги немаше бујните гради и виткото тело, тешко дека некој  би и дал вакво внимание, но во последно време таа е се поактуелна.

Таа на тезгата за 10 часа работно време продава дури до 300 килограми мандарини.

Кристина освен што продава мандарини, има време и за социјалните мрежи каде што има повеќе од 50 000 следбеници.

На нејзиниот профил може да видите фотографии во бикини во кои ги покажува своите атрибути и облини, па не е ни чудно што мажите чекаат ред кај ова хрватска продавачка.

Погледнете неколку фотографии од Кристина.

Извор: vistina.com.mk

loading...