вторник, 9. март 2021. Вести денес: 12
home Познати

Повеќе не се кријат: Марија Шерифовиќ со месеци живее во нејзиниот стан со победничката на „Ѕвездите на гранд“ (ВИДЕО)

Повеќе не се кријат: Марија Шерифовиќ со месеци живее во нејзиниот стан со победничката на „Ѕвездите на гранд“ (ВИДЕО)

Пејачката Марија Шерифовиќ и победничката на „Ѕвездите на гранд“ Џејла Рамовиќ се фатени заедно од страна на камерите на српската емисија „Папарацо лов“.

Имено тие според видео снимката може да се забележи дека се уште живеат заедно во станот на Шерифовиќ во елитниот дел во Белград.

Камерите ги следеше двете во ресторан каде ручаа, па во трговски центар за да на крајот се вратат повторно двете во станот на победничката на Евровизија, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус